Strona główna » Miasta » Markizy, moskitiery, żaluzje Niepołomice

Markizy, moskitiery, żaluzje Niepołomice

Każdy chciałby się czuć w swoim mieszkaniu nie tylko bezpiecznie, ale i komfortowo. Niestety wiele kwestii znacznie to utrudnia. Mieszkania, których okna wychodzą na południe, muszą zmagać się z dużym nasłonecznieniem, które w czasie letnich miesięcy może być bardzo uciążliwe. Domy i mieszkania na niższych kondygnacjach budynku są z kolei latem narażone na dużą ilość owadów – komarów, much, os, które nie tylko przeszkadzają, ale mogą być także niebezpieczne. Problemem wielu współczesnych budynków jest też to, że ich okna wychodzą bezpośrednio na okna budynku naprzeciwko. W związku z tym „sąsiedzi” z bloku obok, nawet wbrew własnej woli, mogą dokładnie obserwować nasze codzienne życie. To samo dotyczy mieszkań na parterze, do których łatwo jest zajrzeć z ulicy.

Wszystkie te problemy można jednak rozwiązać – a pomogą w tym markizy, moskitiery, żaluzje. Niepołomice są miastem, w którym zaopatrzyć się w nie można bez problemu. Sprawdź, które z tych rozwiązań najlepiej sprawdzi się w przypadku Twojego mieszkania i sprawdź ofertę dostępną w okolicy.

Markizy Niepołomice

Markizy to akcesoria, które skutecznie ochronią okna mieszkań i domów przed nadmierną ilością światła słonecznego. Można je stosować w przypadku balkonów, tarasów i innych dużych przestrzeni. Pełnią rolę „parasola”, który chroni przed światłem nie tylko wnętrze mieszkania, ale także część zewnętrzną. Dzięki nim można się zrelaksować na ocienionym balkonie zamiast poszukiwać chłodu wewnątrz mieszkania. Markizy dostępne są w różnych wersjach – rodzaj dostosowywany jest do rodzaju przestrzeni, którą mają ochraniać oraz od technicznych możliwości danego budynku. Sprawdź, jakie opcje dostępne są w Niepołomicach.

Moskitiery przesuwne - skuteczna ochrona przed owadami

Moskitiery Niepołomice

Zadaniem moskitiery jest ochrona wnętrza domu przed dostępem owadów. Za pomocą moskitiery można zabezpieczyć zarówno okna, jak i drzwi. Można to zrobić, instalując akcesoria na stałe (np. moskitiery ramkowe są na stałe przymocowywane do futryny) lub też inwestując w moskitiery przesuwne, które można odsunąć zawsze wtedy, gdy zabezpieczenie nie jest potrzebne. Można taką moskitierę rozsunąć dopiero wieczorem, gdy komary, ćmy i inne owady przylatują do zapalonego w mieszkaniu światła.

Żaluzje Niepołomice

Żaluzje z kolei pełnią dwie role – pierwszą z nich jest ochrona przed nasłonecznieniem, drugą zaś – ochrona przed wzrokiem obcych. Budynki postawione blisko siebie, „okno w okno”, niestety nie gwarantują pełnego komfortu mieszkańcom. Zainstalowanie żaluzji to rozwiązanie, które skutecznie zasłania wnętrze domu, a przy tym pełni rolę dekoracyjną.

Jeśli interesują Cię

  • markizy,
  • moskitiery,
  • żaluzje,

Niepołomice są miastem, w którym możesz się w nie zaopatrzyć bez problemu. Wystarczy, że sprecyzujesz swoje potrzeby i skontaktujesz się z nami, aby zamówić konkretny produkt. Nie jesteś pewien, które akcesoria sprawdzą się w Twoim przypadku najlepiej? Chętnie Ci doradzimy – przedstawimy dostępne opcje i ich zastosowanie. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!