Rolety plisowane

Rolety plisowane system AB41

Nowoczesny, wszechstronny i bardzo funkcjonalny system, który można zastosować we wszystkich rodzajach okien, łącznie z oknami dachowymi, ogrodami zimowymi, przeszklonymi konstrukcjami dachowymi, oknami przesuwnymi oraz w nietypowych kształtach okien.

Unikalną zaletą rolet plisowanych jest możliwość zsuwania jej od góry i od dołu. Profil mieści się w przestrzeni listwy przyszybowej, dzięki czemu nie ogranicza otwarcia okna czy drzwi balkonowych. Najpopularniejszy system AB 41 sterowany jest za pomocą uchwytu. Tkaniny wykonane są z poliestru o bardzo dobrych właściwościach izolacji termicznej i przeciwsłonecznej.

Rolety plisowane o nietypowych kształtach

Najbardziej wszechstronne rozwiązanie. Plisy idealnie nadają się do okien, gdzie nie ma możliwości zastosowania tradycyjnych rozwiązań. Dzięki swojej konstrukcji mogą być montowane w przestrzeniach o nietypowych kształtach jak trójkąt, trapez, półkole.

Roleta plisowana sterowana za pomocą sznurka

Roleta plisowana sterowana za pomocą sznurka z wykorzystaniem mechanizmu samoblokującego. Plisa montowana do ściany poza wnęką okienną.

Roleta plisowana dachowa

Roleta plisowana ma również swoje zastosowanie w oknach dachowych. Linki stalowe zastosowane w plisie idealnie utrzymują materiał przy poziomym otwarciu skrzydła okiennego. Prostota sytemu pozwala na regulowanie nasłonecznienia, przez podnoszenie plisy w górę lub w dół. Możliwość zastosowania prowadnic, które zasłaniają boki tkaniny niwelując prześwit.

Roleta plisowana dzień noc system AB34, AB82

Rolety w tym systemie posiadają dodatkowy profil, który umożliwia zastosowanie dwóch tkanin. Dzięki połączeniu różnych tkanin np. transparentnej i zaciemniającej , roleta plisowana dzień-noc staje się niezwykle funkcjonalna, wszechstronna i dopasowana do naszych potrzeb.

Klientów wybiera System AB 41

Nie wiesz jaką roletę plisowaną wybrać?