Rolety dzień noc

W kasecie z prowadnicami

Rolety dzień noc w kasecie z prowadnicami to połączenie właściwości klasycznej rolety z możliwością regulacji dostępu światła. Stosowana w produkcji dwuwarstwowa tkanina z kolekcji BAHAMA składa się z naprzemiennych pasów – przezroczystych i zaciemniających. Nałożenie dwóch warstw tkaniny i przesuwanie ich względem siebie daje możliwość regulacji stopnia nasłonecznienia/ zaciemnienia pomieszczenia. Roletę można też całkowicie zwinąć.

Najpopularniejszym systemem jest roleta w kasecie z prowadnicami typu B1, ale wykonujemy je również w kasetach typu B3, B9 oraz B7.

Wolnowiszące

Przeznaczone do niewielkich powierzchni okiennych. Montowane na skrzydle okiennym za pomocą wieszaków PCV. W standardzie rolety wykonane są z prowadzeniem żyłkowym zapewniającym równe prowadzenie tkaniny oraz przytrzymanie jej przy ramie okiennej podczas uchylania okna.

Roleta w kasecie B55 dzień noc

Przeznaczona do montażu do ściany, sufitu lub we wnęce okiennej. Roleta umieszczona w pełnej kasecie aluminiowej pozwala na szybki montaż i demontaż. Sterowana za pomocą sznurka kulkowego.

Klientów wybiera Bahama XII I I

Nie wiesz jaką tkaninę do roletę dzień noc wybrać?