Moskitiera

Moskitiera ramkowa

Moskitiery ramkowe – skuteczna ochrona przed owadami, insektami oraz opadami z drzew, krzewów i kwiatów. Montowane w prosty sposób do futryny okiennej przy pomocy uchwytów obrotowych. Ramka moskitiery posiada specjalnie wyprofilowaną płetwę, która dodatkowo uszczelnia system, utrudniając insektom przenikanie do wnętrza pomieszczenia. Moskitiera może być wykonana w nietypowym kształcie, na przykład: łuk, trapez czy trójkąt. Profile dostępne są w kolorach: biały, brąz czekoladowy, ciemny brąz, orzech, złoty dąb z fakturą słoi. Istnieje również możliwość malowania na dowolny kolor z palety RAL. Dostępne siatki: z włókna szklanego, aluminium lub stali.

Pobierz instrukcję

Moskitiera rolowana

Moskitiery rolowane pionowe – to estetycznie wykonane i komfortowe w użyciu moskitiery, wyposażone w prowadnice i kasetę, doskonale chroniąca przed uciążliwymi owadami. Montowane na zewnątrz do wnęki okiennej lub bezpośrednio do ramy okna. Siatka wykonana z włókna szklanego zwijana jest do kasety za pomocą mechanizmu sprężynowego. Kaseta i prowadnice wykonane z aluminium lakierowanego dostępne w kolorach: biały, brąz, antracyt, złoty dąb i orzech (ze strukturą).

Pobierz instrukcję
moskitiera drzwiowa wimarol

Moskitiera drzwiowa

Moskitiery drzwiowe – stanowią doskonałą ochronę przed owadami, gwarantując swobodne korzystanie z balkonów czy tarasów. Nie ograniczają widoczności w świetle drzwi. Wykonane ze specjalnych aluminiowych profili drzwiowych z poprzeczką lub bez. Moskitiera mocowana jest do futryny za pomocą zawiasów, a dzięki zastosowaniu zamków magnetycznych utrzymywana jest w pozycji zamkniętej. Moskitierę drzwiową można montować zarówno do drzwi z PCV, jak i drewnianych czy aluminiowych. Istnieje możliwość wypełnienia dolnej części ramy do wysokości 80 cm płytą z poliwęglanu, a także zamontowania przejścia dla zwierząt. Profile dostępne w kolorach: biały, brąz czekoladowy, ciemny brąż, antracyt, złoty dąb (ze strukturą lub bez), orzech.

Pobierz instrukcję

Moskitiera przesuwna

Moskitiery przesuwne – to wygodny sposób na skuteczną ochronę przed owadami dostającymi się do wnętrz. Drobna siatka jednocześnie bardzo dobrze przepuszcza powietrze w ciepłe dni i nie zasłania światła, a sama konstrukcja moskitiery przesuwnej pozwala na łatwe korzystanie z drzwi tarasowych czy balkonowych. Technologia przesuwna nie zabiera przy tym miejsca podczas otwierania i zamykania. Skrzydło moskitiery przesuwa się pomiędzy górną, a dolną szyną jezdną. Siatka wykonana jest z włókna szklanego. Dostępne kolory profili : biały, brąz, złoty dąb (ze strukturą lub bez), orzech oraz kolory RAL.

Nie wiesz jaką moskitierę wybrać?

Klientów wybiera ramkową