Rolety wolnowiszące

Roletki mini

Rolety mini – niezawodny sposób na zaciemnienie pomieszczeń, dający dodatkową możliwość nowej aranżacji wnętrza. Wykonane są z materiałów ograniczających dostęp promieni słonecznych. Montowane bezinwazyjnie na skrzydłach okiennych na specjalnych wieszakach aluminiowych.

Roletka MINI to niezwykle prosty, praktyczny i niezawodny sposób zasłaniania o wielu zaletach, mający możliwość zastosowania na każdym oknie, bez względu na rodzaj listew przyszybowych.

Łatwa wymiana lub zamiana tkaniny,  prosty sposób dodatkowego montażu falbanki, atrakcyjna cena. System rolet mini można wzbogacić o prowadzenie żyłkowe, dzięki czemu materiał będzie przylegał do okna nawet w oknie uchylnym.

Rolety standardowe

Dzięki swojemu estetycznemu wyglądowi, a także prostocie działania cieszą się dużą popularnością. Stosowane nie tylko jako ochrona przed słońcem, ale także jako element dekoracyjny, zasłona wszelkich wnęk czy nawet ekrany projekcyjne.

Rolety wolnowiszące mogą być montowane do ściany lub sufitu. Mechanizm łańcuszkowy z hamulcem pozwala na dowolną regulację.

Roleta w kasecie B55

Wysokiej jakości system montowany do ściany lub sufitu,  przeznaczony do zakrywania dużych powierzchni. Posiada aluminiową kasetę i belkę dolną o kwadratowym profilu. Dostępny jest w wersji z mechanizmem łańcuszkowym. W prezentowanej rolecie można zastosować tkaniny transparentne, zaciemniające oraz dzień-noc.

Roleta z osłoną MGS

System MG S przeznaczony jest do montażu do ściany lub sufitu, na większych połaciach otworów okiennych czy drzwiowych. Zintegrowany kołnierz osłaniający napęd rolety zapewnia boczne prowadzenie materiału. System posiada dekoracyjny profil osłonowy. W roletach MGS możemy zastosować tkaniny transparentne, zaciemniające oraz dzień-noc.