Strona główna » Miasta » Markizy, moskitiery, żaluzje Zabierzów

Markizy, moskitiery, żaluzje Zabierzów

Osłony na okna mogą pełnić różnorodne funkcje. Część z nich pełni nawet kilka funkcji jednocześnie. Markizy mają za zadanie zacieniać balkony i tarasy, moskitiery chronić wnętrza domów przed owadami, a żaluzje ograniczać dostęp światła słonecznego. Różnorodne wersje kolorystyczne i stylistyczne sprawiają, że każde z tych akcesoriów spełnia dodatkowo funkcję dekoracyjną. Wybór tych produktów musi być więc poprzedzony analizą potrzeb mieszkańców domu, wyglądu wnętrza oraz warunków panujących w budynku. Sprawdź, jakie opcje są dostępne w Zabierzowie – markizy, moskitiery, żaluzje, rolety i inne osłony okienne może tu kupić każdy, kto tego potrzebuje.

Markizy Zabierzów

Domy i mieszkania, w których przydają się markizy, to zazwyczaj te, które wyposażone są w tarasy i balkony. Ta forma osłony ma za zadanie zacieniać przestrzeń przylegającą do budynku tak, aby można było przebywać w niej w komfortowych warunkach. Markizy dostępne są w różnych wersjach kolorystycznych, które dobrać można do budynku i jego stylistyki. Wielkość obszaru, który zasłaniać ma markiza, można dostosowywać do zmieniających się warunków (np. do zmieniającego się kąta padania światła), ponieważ materiał rozwija się z rolki, a ramiona markizy się rozsuwają.

Moskitiery Zabierzów

Jeśli chodzi o moskitiery, to są one coraz częściej wybieranym elementem wyposażenia domu w trosce o komfort oraz zdrowie domowników. Uciążliwe muchy czy ćmy mogą skutecznie zepsuć im nastrój, natomiast komary, osy czy szerszenie mogą być niebezpieczne, zwłaszcza gdy ktoś uczulony jest na ich jad. Warto chronić przed nimi wnętrze domu, a moskitiera doskonale sprawdza się w tym zadaniu. W Zabierzowie zaopatrzyć się można zarówno w podstawowe wersje tych akcesoriów, jak i w produkty bardziej spersonalizowane – eleganckie i dopasowane do kolorystyki budynku, stolarki okiennej oraz drzwiowej.

Żaluzja pozioma 50mm aluminiowa

Żaluzje Zabierzów

Jeszcze inną formą osłon na okna są żaluzje. W tej kategorii panuje bardzo duża różnorodność. Do pomieszczeń, w których panuje bardziej oficjalny klimat (np. biur, urzędów) wybiera się zwykle żaluzje pionowe, które prezentują się bardzo elegancko. W domach i mieszkaniach częściej spotyka się żaluzje poziome. Pozwalają ochronić wnętrza przed promieniami słonecznymi. Dodają im także charakteru i mogą podkreślić aranżację całego pomieszczenia.

Jeśli jesteś zainteresowany produktami takimi jak markizy, moskitiery, żaluzje, a Twoim miejscem zamieszkania jest Zabierzów, możesz skorzystać z oferty WIMA-ROL i zaopatrzyć się w akcesoria okienne najwyższej jakości. Na naszej stronie prezentujemy najpopularniejsze wśród naszych klientów produkty, ale w ofercie mamy znacznie więcej propozycji. Skontaktuj się z nami, aby poznać je dokładniej.

Osobom, które nie wiedzą jeszcze, jakich konkretnie produktów szukają i potrzebują porady dotyczącej rodzaju, rozmiaru lub koloru akcesoriów, chętnie pomożemy w wyborze. Wszystkich pozostałych zachęcamy natomiast do dokonania zakupów w jednym z naszych sklepów. Serdecznie zapraszamy!