Strona główna » Miasta » Markizy, moskitiery, żaluzje Skawina

Markizy, moskitiery, żaluzje Skawina

Markiza - skuteczna ochrona przed słońcem

Na komfort osób przebywających w domu latem w dużym stopniu wpływają takie elementy wyposażenia jak markizy, moskitiery, żaluzje. Każde z tych akcesoriów pełni nieco inne role, wszystkie zaś mogą się okazać niezastąpione w upalne letnie dni i wieczory, a także o innych porach roku. Sprawdź naszą ofertę osłon okiennych dostępną w Skawinie i zdecyduj, w które akcesoria warto zaopatrzyć swój dom.

Markizy Skawina

Markizy mają za zadanie osłaniać tarasy i balkony przed nadmiarem światła słonecznego. Ich atutem jest to, że w bardzo dużym stopniu można je dostosować zarówno do rozmiaru osłanianej powierzchni, jak i do kąta padania promieni słonecznych. Dzięki rozwijanemu materiałowi można skutecznie osłonić taras o każdej porze dnia. Konstrukcje markiz są lekkie, ale wytrzymałe, a równomierne napięcie tkaniny sprawia, że skutecznie opierają się porywom wiatru.

W ofercie, z której skorzystać mogą mieszkańcy Skawiny, znajdują się markizy w różnych wariantach kolorystycznych. Warto dobrać je do stylistyki domu, koloru elewacji lub elementów dekoracyjnych wokół budynku, a dzięki temu staną się doskonałą ozdobą.

Moskitiery Skawina

Zadaniem moskitiery jest natomiast ochranianie wnętrza domu przed owadami. Za dnia problemem mogą być muchy, osy czy szerszenie, wieczorami zaś uciążliwe stają się komary i ćmy, które lecą do światła. W przypadku moskitiery postawić można na najprostsze rozwiązanie w postaci siatki przymocowanej bezpośrednio do futryny okiennej lub umieszczonej na prowadnicy umożliwiającej jej rozsuwanie. Można także postawić na moskitierę przesuwną, która przybiera formę „dodatkowego” okna lub drzwi i prezentuje się niezwykle elegancko.

Żaluzje Skawina

Rolą żaluzji jest zarówno osłanianie wnętrza mieszkania przed światłem, jak i ochrona prywatności domowników. Przez barierę żaluzji nikt z zewnątrz nie zobaczy, co dzieje się w środku. Jest to niezwykle ważne zwłaszcza dla osób mieszkających w miastach – w blokach, których okna wychodzą na siebie nawzajem lub w mieszkaniach na niskich kondygnacjach, które niestety są na widoku wszystkich przechodzących obok budynku osób. Zasłonięcie żaluzji pozwala na odcięcie się od wzroku innych osób, zwłaszcza wieczorami, gdy przy zapalonym świetle tak wyraźnie widać, co dzieje się wewnątrz mieszkania. W Skawinie problem zbyt odsłoniętych na widok mieszkań także istnieje. Na szczęście dobrze dobrane żaluzje mogą go rozwiązać. Przy tym skutecznie ochronią one mieszkanie przed nasłonecznieniem.

Nasza oferta to nie tylko markizy, moskitiery, żaluzje. Skawina oferuje swoim mieszkańcom także inne akcesoria okienne, np. rolety wewnętrzne i zewnętrzne. Zachęcamy wszystkich tych, którzy chcą osłonić swoje okna, ochronić wnętrza mieszkań i przy okazji ciekawie je ozdobić, do tego, by zapoznali się z naszymi produktami. Wszystkim niezdecydowanym chętnie doradzimy w wyborze osłon na okna i drzwi, a każdy, kto już upatrzył sobie konkretne akcesoria na naszej stronie, może się w nie bezpośrednio zaopatrzyć. Serdecznie zapraszamy i życzymy udanych zakupów!