Strona główna » Miasta » Rolety: tekstylne, zewnętrzne, wewnętrzne Nowy Sącz

Rolety: tekstylne, zewnętrzne, wewnętrzne Nowy Sącz

Osłony okienne pełnią wiele ról, choć oczywiście kojarzą się głównie z ochroną przed światłem słonecznym. Jednak gdyby było to jedyne ich zadanie, na rynku nie istniałoby tak wiele wariantów tych akcesoriów. Rolety przybierają bardzo różne formy, kształty, kolory, tak aby każdy zainteresowany ich zainstalowaniem w swoim domu mógł dostosować je do swoich potrzeb oraz do estetyki wnętrza.

Jeśli chcesz ochronić wnętrze swojego domu przed nadmiarem światła, rozwiązaniem mogą być rolety zewnętrzne lub wewnętrzne. Nowy Sącz to miasto, w którym produkty tego typu można znaleźć bez problemu, a każdy jego mieszkaniec może wybierać z bardzo bogatej oferty.

Rolety tekstylne spełniają jednocześnie wiele zadań:

  • ochraniają wnętrze domu przed promieniami słonecznymi (to ważne zwłaszcza latem, kiedy dokuczają nam upały, a natężenie promieni słonecznych jest największe i najbardziej uciążliwe dla zdrowia i samopoczucia),
  • zasłaniają wnętrze domu przed wzrokiem obcych (tę rolę doceniają mieszkańcy najniższych pięter budynków, domów zbudowanych blisko ulicy oraz bloków, które postawione są bardzo blisko siebie),
  • są atrakcyjną ozdobą – zarówno budynku od zewnątrz, jak i mieszkania w środku; jako element dekoracyjny biorą udział w aranżacji całego mieszkania i mogą podkreślić jego klimat.
Rolety rzymskie - atrakcyjne rozwiązanie do mieszkania

Rolety Nowy Sącz

Rolety, które można znaleźć w naszej ofercie, doskonale trafią w gust nawet tych osób, które pod względem aranżacji mieszkania są wyjątkowo wymagające. Oferujemy wiele rodzajów rolet, a każdy na swój własny sposób wpływa na charakterystykę wnętrza. Jeśli zależy Ci na tym, aby Twoje mieszkanie w Nowym Sączu prezentowało się perfekcyjnie pod każdym względem, możesz bez problemu zaufać jednemu z naszych produktów. Rolety dzień noc, plisowane, wolnowiszące; ozdobne lub klasyczne żaluzje pionowe i poziome; rolety rzymskie… Nasza oferta jest bogata i zawiera w sobie zarówno tradycyjne rozwiązania, jak i elementy zgodne z najnowszymi trendami.

Rolety tekstylne Nowy Sącz

Rolety tekstylne, które instaluje się we wnętrzu mieszkania, to nie wszystko, co oferujemy w Nowym Sączu. W naszej ofercie znajdują się także rolety zewnętrzne, które chronią przed słońcem, a dodatkowo ozdabiają budynek w wyjątkowy sposób. Niektóre ich rodzaje pełnią też funkcje antywłamaniowe, zarówno w przypadku budynków mieszkalnych, jak i lokali użytkowych o przeznaczeniu handlowym czy usługowym.

Rolety wewnętrzne Nowy Sącz

Interesują Cię rozwiązania stosowane na zewnątrz budynku czy rolety wewnętrzne? Nowy Sącz to miasto, w którym zaopatrzyć się możesz i w jedne, i w drugie. Zadbaliśmy o to, rozbudowując naszą ofertę o produkty, które cieszą się największym zainteresowaniem klientów i najlepiej spełniają ich oczekiwania. Rolety wewnętrzne doskonale ochronią mieszkanie przed światłem słonecznym oraz ciekawskimi oczami, a przy tym ozdobią pomieszczenia. Zewnętrzne zaś ochronią przed włamaniami, zaciemnią pomieszczenia i w dużym stopniu ograniczą hałas dobiegający z zewnątrz. Poznaj dokładniej naszą ofertę – zapraszamy!