Refleksole i żaluzje fasadowe

Roleta refleksol

Zewnętrzna osłona przeciwsłoneczna Refleksol pomaga w zachowaniu stałej, komfortowej temperatury w pomieszczeniu narażonym na działanie promieni słonecznych. Jednoczesne zastosowanie rolet typu Refleksol umożliwia ograniczenie użycia urządzeń klimatyzacyjnych, przyczyniając się do zmniejszenia kosztów eksploatacji budynków.

Zastosowanie odpowiedniego systemu zaciemnienia wnętrz umożliwia podkreślenie indywidualnej architektury budynku.

Ponadto bogata oferta tkanin o różnych strukturach i wielu kolorach oraz opcja lakierowania konstrukcji rolet pozwalają na idealne wkomponowanie ich w otoczenie.

Możliwość montażu wewnątrz lub na zewnątrz budynku. Rolety Refleksol w zależności do potrzeb mogą posiadać kasetę, bądź sam wał nawojowy. W zależności od potrzeb stosowane są prowadnice boczne lub prowadzenie linkowe. W niektórych systemach istnieje możliwość zastosowania systemu przeciwwietrznego.

Zastosowanie napędu elektrycznego dodatkowo zwiększa funkcjonalność systemu.

Żaluzja fasadowa

Żaluzja fasadowa – to estetyczny i nowoczesny produkt stosowany do zaciemnienia otworów okiennych, fasad i dużych przeszkleń. Żaluzje fasadowe powstrzymują większość promieni słonecznych wpadających do pomieszczenia skutecznie zabezpieczają je przed nagrzaniem.

Swoboda regulacji kąta nachylenia listew umożliwia wybór odpowiedniego stopnia zaciemnienia. Listwy żaluzji produkowane są w dwóch kształtach: przypominający literę C o szerokości 80 mm oraz przypominający literę Z o szerokości 90 mm.

Możliwość wyboru z pośród kilku rodzajów osłon, bogata kolorystyka dają możliwość optymalnego doboru produktu do fasady budynku.

Zastosowanie napędu elektrycznego dodatkowo zwiększa funkcjonalność systemu.