Moskitiery

Moskitiera ramkowa

Moskitiery ramkowe – skuteczna ochrona przed owadami, insektami oraz opadami z drzew, krzewów i kwiatów. Montowane w prosty sposób do futryny okiennej przy pomocy uchwytów obrotowych.

Ramka moskitiery posiada specjalnie wyprofilowaną płetwę, która dodatkowo uszczelnia system, utrudniając insektom przenikanie do wnętrza pomieszczenia.

Moskitiera może być wykonana w nietypowym kształcie, na przykład: łuk, trapez czy trójkąt.

Profile dostępne są w kolorach: biały, brąz czekoladowy, ciemny brąz, orzech, złoty dąb z fakturą słoi. Istnieje również możliwość malowania na dowolny kolor z palety RAL.

Dostępne siatki: z włókna szklanego, aluminium lub stali.

Moskitiera rolowana

Moskitiery rolowane pionowe – to estetycznie wykonane i komfortowe w użyciu moskitiery, wyposażone w prowadnice i kasetę, doskonale chroniąca przed uciążliwymi owadami.

Montowane na zewnątrz do wnęki okiennej lub bezpośrednio do ramy okna.

Siatka wykonana z włókna szklanego zwijana jest do kasety za pomocą mechanizmu sprężynowego.

Kaseta i prowadnice wykonane z aluminium lakierowanego dostępne w kolorach: biały, brąz, antracyt, złoty dąb i orzech (ze strukturą).

Moskitiera drzwiowa

Moskitiery drzwiowe – stanowią doskonałą ochronę przed owadami, gwarantując swobodne korzystanie z balkonów czy tarasów. Nie ograniczają widoczności w świetle drzwi.

Wykonane ze specjalnych aluminiowych profili drzwiowych z poprzeczką lub bez. Moskitiera mocowana jest do futryny za pomocą zawiasów, a dzięki zastosowaniu zamków magnetycznych utrzymywana jest w pozycji zamkniętej.

Moskitierę drzwiową można montować zarówno do drzwi z PCV, jak i drewnianych czy aluminiowych. Istnieje możliwość wypełnienia dolnej części ramy do wysokości 80 cm płytą z poliwęglanu, a także zamontowania przejścia dla zwierząt.

Profile dostępne w kolorach: biały, brąz czekoladowy, ciemny brąż, antracyt, złoty dąb (ze strukturą lub bez), orzech.

Moskitiera przesuwna

Moskitiery przesuwne – to wygodny sposób na skuteczną ochronę przed owadami dostającymi się do wnętrz. Drobna siatka jednocześnie bardzo dobrze przepuszcza powietrze w ciepłe dni i nie zasłania światła, a sama konstrukcja moskitiery przesuwnej pozwala na łatwe korzystanie z drzwi tarasowych czy balkonowych. Technologia przesuwna nie zabiera przy tym miejsca podczas otwierania i zamykania. Skrzydło moskitiery przesuwa się pomiędzy górną, a dolną szyną jezdną.

Siatka wykonana jest z włókna szklanego.

Dostępne kolory profili : biały, brąz, złoty dąb (ze strukturą lub bez), orzech oraz kolory RAL.

Moskitiery plisowane

Moskitiera plisowana jest zbudowana z aluminiowej ramy, oraz składanej w harmonijkę siatki. Moduły siatki plisowanej można ze sobą łączyć, co sprawia, że nadaje się ona do drzwi o dużej powierzchni.

Wyróżniamy kilka typów moskitiery plisowanej: moskitierę poziomą, dwustronna lub centralną. Charakteryzuje je odmienny sposób poruszania się siatki. Dzięki różnemu typowi konstrukcji produkt może być zamontowany także we wnękach okiennych na ramie okna, na drzwiach przesuwnych balkonowych i tarasowych. Moskitiera tego typu może być montowana wraz z roletami zewnętrznymi.

Profile dostępne są w kolorach: biały, brąz, antracyt, złoty dąb, orzech, winchester.

Klientów wybiera ramkową

Nie wiesz jaką moskitierę wybrać?