Strona główna » Miasta » Rolety: tekstylne, zewnętrzne, wewnętrzne Wieliczka

Rolety: tekstylne, zewnętrzne, wewnętrzne Wieliczka

Rolety w kasecie - oferta rolet w Wieliczce

Jeśli chcesz ochronić swoje mieszkanie przed nadmiernym nagrzewaniem się i zbyt dużym natężeniem promieni słonecznych, doskonałym rozwiązaniem będzie zamontowanie rolet tekstylnych. Wieliczka jest miastem, gdzie bez problemu zaopatrzysz się w tego rodzaju produkty. Zanim jednak to zrobisz, zapoznaj się z różnymi możliwościami. Dzięki temu wybierzesz bardziej świadomie, a zainstalowane w Twoim domu rolety doskonale spełnią wszystkie Twoje potrzeby.

Rolety Wieliczka

Do najczęściej stosowanych w mieszkaniach rozwiązań w zakresie osłon okiennych należą rolety w kasecie. Wyróżnia je estetyczny, elegancki wygląd, funkcjonalność oraz różnorodność. Można wybierać zarówno spośród różnych systemów różniących się od siebie szczegółami montażowymi, jak i spośród najróżniejszych wersji kolorystycznych i materiałowych.

Rolety w kasecie zwykle sterowane są za pomocą łańcuszka, a niektóre modele posiadają prowadnice. Zarówno kaseta, jak i prowadnice powinny być dobrane do okna pod względem kolorystycznym. W naszej ofercie można znaleźć kasety i prowadnice w klasycznych kolorach: białym, brązowym, srebrnym. Inne popularne kolory, które oferujemy mieszkańcom Wieliczki, to: antracyt, dąb (i jego odcienie: jasny dąb, złoty dąb), mahoń, wiśnia, ciemny orzech.

Rolety tekstylne Wieliczka

Po zewnętrznej stronie okien można instalować rolety z różnorodnych materiałów (siatki, aluminium), jednak wewnątrz mieszkań standardowo stosowane są rolety tekstylne. Są one wykonane z wysokiej jakości surowców, co wpływa na ich wytrzymałość i długowieczność. Możliwości wyboru spośród rolet tekstylnych jest jednak tak wiele, że każdy z pewnością znajdzie opcję, która będzie mu odpowiadała pod względem wizualnym. Mowa nie tylko o kolorach rolet i kaset, ale także o elementach konstrukcyjnych (obecność prowadnic, kształt kasety, obecność maskownicy itd.).

Rolety wewnętrzne Wieliczka

Rolety wewnętrzne pełnią wiele funkcji:

  • chronią przed nasłonecznieniem i nadmiernym nagrzewaniem się pomieszczeń, skutecznie pochłaniając światło słoneczne oraz energię cieplną,
  • zasłaniają wnętrze pomieszczeń przed wzrokiem osób znajdujących się na zewnątrz,
  • pełnią funkcję dekoracyjną w pomieszczeniach, podkreślając ich charakter i wpływając na ich estetykę.

Jeśli interesują Cię wysokiej jakości rolety wewnętrzne, Wieliczka jest miastem, w którym ich wybór jest naprawdę szeroki. Jeśli jesteś zdecydowany na konkretny model i kolor rolet, możesz zamówić je u naszego przedstawiciela lub odwiedzić jeden z naszych salonów sprzedaży. Jeśli nie jesteś jeszcze zdecydowany i potrzebujesz porady dotyczącej wyboru rolet, skontaktuj się z nami, a chętnie Ci doradzimy i przedstawimy dostępne opcje.

Spraw, aby Twój dom prezentował się pięknie zarówno od wewnątrz, jak i w środku, a jednocześnie zapewnij domownikom pełen komfort termiczny oraz prywatność. Wszystko to możesz osiągnąć dzięki dobrze dobranym roletom. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty i życzymy udanych zakupów!