Strona główna » Miasta » Markizy, moskitiery, żaluzje Wieliczka

Markizy, moskitiery, żaluzje Wieliczka

Jeśli interesują Cię produkty takie jak markizy, moskitiery, żaluzje, w Wieliczce możesz znaleźć bardzo szeroką ofertę tych akcesoriów. Sprawdź, dlaczego warto zaopatrzyć się w nie właśnie u nas i poznaj dostępne propozycje. Chętnie pomożemy Ci w wyborze osłon okiennych, które spełnią Twoje oczekiwania i zapewnią komfort zarówno Tobie, jak i pozostałym domownikom.

W pierwszej kolejności przedstawimy Ci argumenty, które przemawiają za skorzystaniem z produktów i usług oferowanych przez WIMA-ROL w Wieliczce.

  • Szeroki asortyment – to zdecydowanie jeden z naszych największych atutów. W swojej ofercie mamy kilkaset produktów. Najbardziej popularne, choć oczywiście nie wszystkie, przedstawione są na naszej stronie internetowej. Oferujemy markizy, moskitiery, żaluzje, a także rolety wewnętrzne i zewnętrzne oraz inne osłony okienne wykonywane z różnych materiałów i w oparciu o różne sposoby montażu i systemy sterowania. Z naszych produktów mogą skorzystać zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorstwa czy instytucje.
  • Krótkie terminy – cenimy czas zarówno nasz, jak i naszych klientów. Dlatego staramy się nim zarządzać najlepiej, jak to możliwe. Wszystkie standardowe zamówienia realizujemy od ręki, a w pozostałych przypadkach robimy wszystko, by dopasować się do klienta.
  • Pełna gwarancja – udzielamy jej na wszystkie nasze produkty i usługi. Ponadto chcemy podkreślić, że systemy montażu, które stosujemy, nie powodują utraty gwarancji stolarki okiennej w budynkach.
Markizy - ochrona przed światłem i ozdoba dla domu

Markizy Wieliczka

Jedną z grup produktów, które z pewnością zasługują na uwagę, są markizy. Wieliczka to miejscowość, która nie jest wyjątkiem jeśli chodzi i problemy z nadmiernym nagrzewaniem się i nasłonecznieniem budynków. Klimat południowej Polski zwłaszcza latem może się pod tym względem bardzo silnie dać we znaki. Chcąc ochronić swoje tarasy, balkony, a także wnętrza domów przed nadmiarem światła słonecznego, warto zastosować właśnie markizy, które poza swoim praktycznym zastosowaniem pełnią też funkcję dekoracyjną.

Moskitiery Wieliczka

Moskitiery to akcesoria, które okazują się niezastąpione zwłaszcza podczas letnich wieczorów. Komary, ćmy, muchy i inne owady dokonują wtedy prawdziwej inwazji na dom. Szczególny problem mają alergicy – osoby uczulone na jad komarów, pszczół i innych owadów. Ich obecność w domu jest dla takich osób szczególnie niebezpieczna. Zastosowanie moskitiery pozwala skutecznie się przed nimi ochronić. Współcześnie akcesoria te mogą się też prezentować bardzo atrakcyjnie pod względem wizualnym. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą w tym zakresie.

Żaluzje Wieliczka

Rozwiązaniem stosowanym zarówno w prywatnych domach, jak i w biurach i instytucjach są żaluzje. Pozwalają zasłonić wnętrze pomieszczeń, a przy tym pochłaniają dużą część światła. Mają także charakter ozdobny – wystarczy jedynie właściwie dobrać je do pomieszczenia. Jeśli chcesz zaopatrzyć się w żaluzje w Wieliczce – czy to pionowe, czy poziome, biurowe lub do użytku domowego – zgłoś się do nas. Z pewnością znajdziesz u nas to, czego potrzebujesz.